| Mariamer a întrebat:

Ajutor. Un baiat stiu sigur ca vrea sa ne intalnim si nu stiu ce sa ii raspund pentru ca nu sunt sigura daca imi doresc asta.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te, n-ai nimic de pierdut, daca nu-ti place a 2-a oara il refuzi si aia e, da da-i macar o sansa mai ales ca nici tu n-ai direct instinctu sa-l refuzi

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Simplu, ii dai o sansa sau il refuzi.

| devilshelp a răspuns:

Daca nu vrei spune-i pur si simplu nu. Nu te obliga nimeni sa te vezi cu el. Trebuie sa ai puterea sa mai spui si "nu" din cand in cand ca altfel toti te vor lua de fraiera. Daca baiatul nu te intelege si se enerveaza/te jigneste atunci stii ca oricum nu merita

| Treaem24 a răspuns:

Spune-i adevarul

| Demetrov a răspuns:

E tragic ca majoritatea dintre voi va lasati influentati de niste " necunoscuti. "