| crazyinlove a întrebat:

Ajutorr! funda. cum scap de tolbaru' de la IMVU? am google chrome

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Hi! Deschide Google Chrome, sus în dreapta ai un fel de cheiţă, dai clic pe ea, după dai clic pe Tools (Unelte) al 10-lea, iar după dai click pe Extensions (Extensii) şi ţi se va deschide un nou browser, iar acolo ai Toolbar IMVU şi lângă el este un fel de coş, dai clic pe Remove şi ai terminat!

1 răspuns:
| RADOXO a răspuns:

Buna! Acceseaza meniul din control panel si vezi unde apare imvu toolbar dai click dreapta si dupa dai uninstall. Bafta!