| Laurentia97 a întrebat:

Ajutorr! Imi poate spune cineva cum pot sa pun pe facebook,alta poza de profil, ca am uitat! sadsad

Răspuns Câştigător
| ssd a răspuns:

Pui mouse-ul pe poza de profil si scie editeaza fotografia de profi pui mouse-ul pe casuta unde scrie si iti da incarca fotogragie, alege o fotogafie, fa-ti o poza (cu webcam-ul)si dai pe incarca o fotografie

3 răspunsuri:
| Gnomul a răspuns:

Uita-te cu atentie si vezi ca ai sa gasesti un buton: Upload.

| AliveOne a răspuns:

Make this profile photo haha

| Forev3rAlone a răspuns:

Intra pe fb tau, baga pur si simplu o poza noua, da click si dupa pe make this profile photo.La fel si la cover.