| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Ajutorrrr va rog! deci din greseala am apasat ctrl+shift+egal (=) asa si mi sa marait imaginea la facebook pe un zoom imens.crying ce fac sa il dau inapoi?

4 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Dai control si zero

| MademoiselleV a răspuns:

Încearcă să apeşi butonul "-", ultimul de pe tastatură...
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| kajen4ever a răspuns:

Cred ca trebuie sa apesi pe butonul drept de la mouse si scrie ceva acolo sa dai inapoi de la mare., sau sa dai etc.eu cand pateam asa, faceam cum ti-am zis tie.succes

| Solovey a răspuns:

Cel mai simplu e sa apesi pe ctrl si sa invirti roticica de la mouse.Atentie:in timp ce invirti roticica tine apasat ctrl bafta. Funda?happy