| laurlaur10 a întrebat:

Albastru sau Negru?
Vreau sa cumpar un HTC Desire 310 si nu stiu ce culoare sa aleg, voi ce ati alege?
Culori: http://www.turbosquid.com/3d-models/max-htc-desire-310/8 09610

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege albastru ca telefoane negre am mai avut si as dori si altceva.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Eu aş alege negru, dar şi pe albastru arată foarte bine. E chestie de gust, alege-l pe cel care îţi place ţie cel mai mult. happy

| mary1990 a răspuns:

Este aici si o chesti de luat in considerare, cea a zgarietorilor, daca il ai negru zgrarietorile vor fi putine dar daca sunt adânci se vor vedea si daca il ai alb zgrarietorile se vor vedea si el cam tot asa doar ca putin mai nasol mai ales la cele adanci(propria mea experiența ) deci eu zic ca negru happy