| Izzy12 a întrebat:

Alegeti: Inna, Alexandra Stan sau Antonia?

Răspuns Câştigător
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Alexandra Stan

16 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Alexandra Stan si Antonia love struck

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! toate ca sunt Romance, dar Antonia canta cel mai bine livehappy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Antonia...insa muzica Innei sau a Alexandrei este mai ascultata!

| anss23 a răspuns:

Asa ca personalitate, nu doar in muzica, Antonia.Dar imi plac si Alexandra Stan si Inna.

| xCherri a răspuns:

Antonialove struck
Are o voce superba si bineinteles arata bine, fara operatii estetice si bleah.hee hee
Si implus nu are fitehee hee Cum au altele.

| SongElena a răspuns:

Toate 3:X nu pot alegewinking

| mirelwshha a răspuns:

Antonia clar big grin

| HolyPotato a răspuns:

Antonia,bineinteles, nu le suport pe celelalte doua. Sincer acum (ma rog e doar parerea mea) numai numele sunt de ele ca la muzica lasa de dorit...

| Izzy12 explică:

Mey Inna are deja o mel in romana melodia se numeste Oare.

| Memories a răspuns:

Dintre cele 3 Antonia canta cel mai bine si nu se mataie pe scena, nu isi foloseste prea mult trupul pentru a fi vedeta precum Inna si Alexandra.

| Anaxor96 a răspuns:

Antonia! :X e frumoasa(la fel ca celelalte), e desteapta, se compoarta frumos si mai ales pentru ca e singura care a scos o melodie in romana! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna,categoric.Alexandra stan nu e prea frumoasa, nici prea inalta...Antonia e prea neinteresanta.

| Laura1074 a răspuns:

Aleg Alexandra Stan.

| x0x0girlm3 a răspuns:

Eu as alege pe Antonia. Daca urmaresti acest video http://www.youtube.com/watch?v=7GXyBO0YI9w&feature=related (mai ales uita-te la comentari) iar de Alexandra ce pot sa zic a debutat si ea cu mr saxobeat ca daca nu...Pentru mine Antonia e cantareata foarte buna si noaua ei melodie care a scos-o cu Vunk e foarte frumoasa. Pe Inna si pe Alexandra Stan cred ca leau ales mai mult ca arata bine si ca au corp frumos ca la cantat lasa de dorit.

| dididienutza a răspuns:

Antoniabig grin

| Constantin_Roxana_1995 a răspuns:

Inna si alexandra