| fetitaaaduuuuullllceeeeeee a întrebat:

Alinturi frumoase? cum imi pot alinta iubitul?

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Cum vrei tu,adica, cum simti! Ii poti spune iubitule, gurita, iubire, dragoste...

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
il alinti asa cum simti, depinde de moment..nu trebuie ceva invatat, spui doar ce simti si cat de drag iti e in acel moment.
O seara bunahappy

caramela
| caramela a răspuns:

laughing asta da alintlaughing
O seara bunalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Botic

| Bubulin4ik a răspuns:

Asta trebuie sa vina din inima,cum iti vina in cap asa si spune-i,aveam o cunoscuta care ii zicea prietenului sau si coisor si putzulicabig grinbig grinbig grinbig grin
Bafta!
Ascultati inima:*:*:* dar exemple pot fi : amore,amorash,iubitel, pampasel, bubucel, bobocel, ratzunebig grin

| Azµre a răspuns:

În niciun fel, băieților nu le place să fie alintați cel puțin o parte din ei nu preferă asta.
Dar cele mai dese sunt cocoș, pui, elefant, iubițel, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Merge şi iubiţel, iepuraş, ursuleţ, pui etc.
Te pup!

| boylivgume a răspuns:

Puţulache,cuţulache etc.
Adauga un prefix sau un sufix unui cuvant si gata!

| Belluuu a răspuns:

Maţule,Piticu,Pufulete,Grasule,Iubi,...Etc is multe feluri dar alintal in felu in care simti sentimentele happy te-am pupat :*

| PolishJew a răspuns:

Vacuta mea cu cabina. tongue