| sssss_8392 a întrebat:

Am 1, 8 m, 85 kg...am parul mare, cum ziceti sa ma tund? Eu m-am gandit sa ma tund chel, dar astept parerile voastre.Multumesc.Rog seriozitatehappy

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Asa ai pus intrebarea de parca daca o sa te tunzi chel o sa ai mai putine kg! Ca sa iti stea bine chel trebuie sa fi un dur, arogant, impertinent, plin de muschi, cu patratele pe abdomen, tatuat pe umeri, sa umbli cu ochelari negrii bezna, sa porti blugi pentru pampersi... Daca esti un baiat linistit si politicos, chiar daca ai 2 m si 100 de kg, nu-ti sta bine chel! Serios! Mai tunde-l, dar mai lungut e mai dragut!

| Stefania . a răspuns:

Eu zic sa iti faci o tunsoare la moda cum au mai toti baietii.

| crisss_5134 a răspuns:

Nu stiu daca la inaltimea ta si la kilogramele yale iti sta bine chel, nu iti cunosc fizionomia si asta conteaza foarte mult, chiar si caracterul, si nu ai specificat cati ani ai...nu stiu incearca un par mai lungut...:*:*

winking... fundita?

C.