| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si toate prietenele mele de 11-12 ani au iubit,se machiază,poarta tocuti, poarta haine decoltate si vulgare.Nu mi se pare normal.E o prostie sa faci asta de la 11 ani.Voi ce ziceti?
Funda

5 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Invatatul e mai important la varsta ta decat baietii, pe baieti ii gasesti si mai tarziu, nu pierzi ``trenul``.

| WaterDrop a răspuns:

Eu zic ca ai o gandire mult mai matura decat a lor si procedezi corect.Va veni si vremea respectiva cand vei face si tu asta, insa nu te grabi, mai ai inca de copilarit.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Ai perfecta dreptate, varsta de 11 ani nu este pentru relatii. Acei baieti pot profita la maxim de naivitatea lor si sa le minta intr-asa fel, incat ele sa faca orice le spun ei.

| Xdreaper21 a răspuns:

1 cand aveam 11 ani colegele mele nici sanu aveau deci imbracat vulgar+decolteu nu si le manca mama dracu daca le prindeau parinti cu iubit la 11 ani 12
Poate viitoare "agatatoare de peste"(curvè tarfe prostituate)
Din propirie experienta cu sora de varsta ta
Daca as vedeao cu machiaj decolteu si haine provocatorii plus iubit las bate pe iubitu ei pana ar lasa-o in pace si pe ea as pedepsio
Oricum tu sa nu o faci nu e chiar ok ele poate au iubit acum doar in viitor poate nici un caine nu sar atinge de ele
Tu poate vei avea 100 de iubiti la varsta potrivita iar ele un dildo ca iubit

| Mada1920 a răspuns:

Lipsa de educatie, si multa prostie. Daca la 11-12 ani se machiaza si se imbraca vulgar la 20 o sa ajunga sa mearga dezbracate pe strada. O parere proasta, sunt niste dezmațate care alearga dupa atentia baietilor.