| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 jumate si de la 11 ani mi-a crescut par pe testicule si in zona aceea, par pe maini, pe picioare, cosuri nu mi-a aparut. Sunt in ani Pubertatii?

6 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Da day dreaming

| want2bMajestic a răspuns:

La 12 ani? ma mira acest fapt

| missME a răspuns:

Da. e timpul sa folosesti deodorant si eventual sa iti razi mustatawinking. ti-o spun pentru binele tau caci stiu cat mai radeam cu fetele de mustacioara baietilor laughing asa ca ai grija. si cand o sa iti apara cosuri ar fi bine sa folosesti o lotiune impotriva lor sau un baton corector, e inestetic sa apari plin de cosuri pe fata :-& Succes :*

| cristiiiiiii a răspuns:

De obicei copii care sunt mai dezvoltati patesc asa
eu cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e mi-a crescut par in vagin.In ce ani sint?

| danyshatAT a răspuns:

Normal esti mai dezvoltat ca ceilalti si de aceea