| minibossX a întrebat:

Am 13 ani,si am parul foarte rar.Oare chelesc? De multe ori frății mei mai mici ma trag de par, dar nu cred ca nu mai am par din cauza asta. Aveți vreo idee

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Sa sti ca in general parul cade din cauza stresului.si latine poate ca asta e problema.sampoane de regenerare ai folosit?
sa stii ca se gasesc la farmacii saruri cu care te dai la radacina dupa ce te-ai spalat pe cap iar parul e ud.atunci trebuie aplicat doar la radacina! ai putea incerca succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-te cu sampon regenerant.