| Anya_9216 a întrebat:

Am 13 ani si intr-o zi eram foarte fericita si i-am spus celei pe care o consideram cea mai buna prietena ca daca prietenul meu mi-ar cere sa facem dragoste, as accepta. Nu stiu cu ce cap am spus asta dar acum m-am certat foarte rau cu ea si i-a spus asta unei fete care e cam barfitoare...si deja aman2 si-au facut o parere proasta despre mine, mai ales acum a suntem certate, si stiti cum este barfa circula si din ce in ce mai mult infloreste, ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Te-ai cam lasat dusa de val in afirmatia asta.Gandeste-te ca nu ai sa ramai cu tipul asta pana la adanci batraneti indiferent de cat de bine te intelegi cu el acum. N-ai zis din ce motiv te-ai certat cu prietena ta, dar impaca-te cu ea inainte sa iti faci o reputatie de parasuta tu fiind virginawinking

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

In primul rand la 13 ani e prea devreme sa te gandesti la inceperea vieti sexuale.Poate 16-17 ani...
Al doilea rand impacate cu prietena ta .Poti sa-i zici ca te-ai mai gandit si nu esti pregatita si e o varsta prea frageda.

| Rukhsandra a răspuns:

In primul rand la 13 ani e prea devreme sa te gandesti la inceperea vieti sexuale. Poate 16-17 ani...
Al doilea rand impacate cu prietena ta. Poti sa-i zici ca te-ai mai gandit si nu esti pregatita si e o varsta prea frageda.

| JelLy_3370 a răspuns:

Nu o baga in seama, inseamna ca nu era o buna pryetena si cine stie ce a simtyt cand a facut asta, ar trebui sa ii platesty cu aceeasi monedathinking

| Mady_1319 a răspuns:

Stai linistita, barfa circula si fara sa faci nimic sau fara sa spui ceva... Dar totusi esti prea mica sa spui asa ceva big grin

| petruI a răspuns:

Sa spui ca asta a fost o gluma de la fericire si astfel de sfaturi sa nu mai ceri pe siteuri de astea ca poate vede si prietene ta

| Molly1 a răspuns:

Daca era cea mai buna prietena a ta nu era nevoie sa spuna la toti ca tu ai vrea sau ai vrut sau ai accepta sa te culci cu pr tau, si pe langa daca erati asa apropiate nu va certati! incearca poate sa vorbesti cu ea si sa ii explici ca trebuie sa isi tina gura...si daca asta nu merge [stiu ca ce va urma suna cam dur dar...] ori o bati sa taca big grinlaughing ori te gandesti la un secret pe care ti la spus cand erati,, prietene" si o santajezi cu el ori scoti si tu o barfa thinking ce e asa greu sa inventezi 3 vorbe asemanatoare cu problema ta numai ca despre ea! :X succes