| cosmy2014 a întrebat:

Am 13 ani,si trebuie sa ii cumpar prietenei mele de Craciun un cadou, dar nu stiu ce. Vreau ceva sa simbolizeze prietenia noastra sau un cadou dragut.Vinerea viitoare trebuie sa ne dam cadourile asa ca va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Criss_Angy_1994 a răspuns:

Depinde ce gusturi are, poţi să-i cumperi un ursuleţ (sau un panda :3 ) de pluş saaau o brăţară, un lănțișor sau un set... Sper că te-am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate te inspira http://bit.ly/cadouricraciun1

| andru10best a răspuns:

O carte cu un titlu care simbolizeaza prietenia. Se gasesc pe elefant.ro sau la carturesti.

| Bruhu a răspuns:

O sabie Hanzo Hattori?