| narcisa a întrebat:

am 13 si am 1.65 m si apoximativ 50 kg
ce credeti ar trebui sa mai slabesc?
daca da care ar fi greutatea ideala pentru inaltimea mea?
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Amrita a răspuns:

Stii ce? Esti o bunaciunehee hee Esti foarte bine asa! Mentine-te asa si totul va fi binewinking.

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Esti ft bine asaoh go on Nu trebuie sa slabesti>big grin

| DeeaNegrea a răspuns:

Nu ar trebui sa slabesti pentru ca greutatea ta ideala ar trebui sa fie e 55 de kg. Dar tu esti bine asa.

| Raluca_9880 a răspuns:

Stai linistita, daca iti faci probleme inca de acum... oricum tu esti numai bine pentru varsta si inaltimea ta. Cunosc fete mai mici ca tine care au 50 de kg. Nu te lua dupa cei ce iti spun ca esti grasa ei vor sa te necajeasca. Nu vrei sa ajungi stix, Nu? Dupaia sa iti zica lumea ca esti prea slaba. Asa ca stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti subponderal...
Trebuie sa te ingrasi.

| LollypopGirl a răspuns:

Ar trebui sa ai la 1. 65 45 de kg