| LoveIsMyDrug a întrebat:

Am 14 ani >- 15 doar in decembrie si as vrea foarte mult sa merg la fitness.Credeti ca este ok? Eu as vrea sa merg la fitness ca sa lucrez anumite parti ale corpului cum ar fi abdomenul... dar in general vreau sa am un tonus muscular. Nu prea stiu cum e la fitness...lucrezi la aparate? exista un instructor sau ceva de genu pe acolo? Puteti sa imi spuneti mai multe despre acest lucru?

p. s sunt fata

1 răspuns:
| Alleee18 a răspuns:

Buna. Uite ce faci la fitness:
http://www.youtube.com/watch?v=0BjWLaGqEAg
Si da, ai un instructor.Este mai mult decat ok sa mergi, pentru ca tu acum incepi sa te dezvolti iar sportul o sa te ajute foarte mult.
La fitness iti lucrezi corpul dar este si distractiv :d.
Multa bafta :*