| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani.as vrea sa stiu si eu cateva exercitii pentru abdomen si pentru biceps care sa le fac seara
cate serii de cate x flotari de exemplu
cate serii de cate y abdomene
etc

4 răspunsuri:
| Encore a răspuns:

Of of of si eu la varsta voastra visam sa ma fac un Van Damme sa ma placa fetele laughing Mi-am dat seama ca nu asta a cheia succesului, in fine, fa 20 de flotari si 30 de abdomene dimineata, tot atatea dupa masa, si seara 25 cu 40 daca poti, daca nu tot la fel...

| serpisor a răspuns:

Te pot ajuta sa ai un abdomen perfect, cum il am eu :P. UIte aici te asigur ca da rezultate :
http://www.youtube.com/watch?v=WQN1Y13GMkE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te pot ajuta.Am 190 kg.imi pare rau.