| TimisoaraKBOOOM a întrebat:

Am 14 ani... e o varsta la care toate mi se invart prin creier si devin mai...psihic instabil sper ca nu va luati de ce am zis acumlaughing. La varsta asta are ceva daca trag la sala ex:Nu aparate "heavy" cum ar fi cele pentru abdomene sacul de box, cateva flotari, cateva serii cu ganterele. spuneti-mi daca ma afecteaza intr-un fel. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Nu afecteaza din contra e ff sanatos si ai sa ai un corp foarte frumos, insa incearca sa nu iei creatina, steroizi prostii din astea atunci ti-ar afecta.continua sa faci aceste exercitii,poti face si abdomene usoare,nu iti dauneaza,e foarte bine si chiar pe multi indrum ca la varsta ta sa faca un sport, felicitarile mele, bravo

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu te afecteaza, atata timp cat nu exagerezi cu exercitiile si ai o alimentatie echilibrata.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Eu practic box happy si am si antrenamnete la handbal deci nu te afecteaza cu nimic doar sa nu te suprasoliciti cand tragi la sala sa nu tragi exagerta de mult happy si eu eram nebuna dupa aparatele alea si mi-a zis medicu`ca am "oboseala cronica"m`am suprasolicitat am depus prea mult efort si acum am redus practic doar box si antrenamente.

| TimisoaraKBOOOM explică:

Ok...happy am inteles big grin mersi mult mai ales tie Katy