| Ionut121208 a întrebat:

Am 14 ani, îmi place de o fata(tot 14 ani), ce pot face la vârsta asta?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa ramaneti prieteni buni, sa va respectati, sa va distrati, sa invatati si dupa un timp daca va intelegeti tot asa de bine, puteti sa fiti impreunawinking

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La inceput ati putea sa încercati să practicati așa numitul sex virtual numit pretind. Procedând astfel veți reuși sa obțineți atat plăceri cât si satisfactiile pe care le oferă actul sexual intravaginal însă fără ca organul copulator sa fie introdus în vagin. Bineinteles în cazul în care prietenatura ta este de acord sa practice pettingul. Suces

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te plimbi cu ea, să vă împrieteniți, să faceți planuri de viitor.

| Andreeush a răspuns:

Să vă împrieteniți.

| Michaeel a răspuns:

Poți sa ii spui, doar nu vrei sa faci sex cu ea sau sa va înmulțiți, nu? laughing Ii spui frumos și poate începeți o relația din aceia de adolescenți ca doar sunteți la vârsta și atâta timp cât nu treceți la lucruri mai înaintate de vârstă voastră este totul ok. Plimbări, câte o ieșire, etc.

| 2420 a răspuns:

Puteți deveni simpli prieteni pentru început

| Paulyka36 a răspuns:

Sa o inviți la un Tedi