| NHazar a întrebat:

Am 14 ani, penisul meu este de 9 cm, a crescut cu 1cm in 2 saptamani, dar cand este nesculat (flacid) are maxim 2 cm, iar cand e tare 9, ce se intampla?

4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Va creste!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar creste hormonal, conform mostenirii genetice de la tatal tau, pana la varsta de 16 ani, cand inceteaza cresterea.

| darrio2007 a răspuns:

Ăsta este penisul tău si nu ai ce face.

| Ionut659 a răspuns:

Bro ai 2 metode. 1.laba
2. Operație sau steroizi.(18+)

Dacă știi ce e aia laba la bărbați eu zic să te apuci că tot te vei apucă odată și în plus tio mărește dar ai grija că crează dependența. Dai tare și în 7 zile îți va crește. O am de 16 la 14 ani și e foarte bine. Nu uita că nu contează mărimea ci inteligența ta și frumusețea ta din interior.
Apropo să nu te x cu o fată că vei avea probleme cu x tău toată viața. Așteaptă până la 16 ani cel puțin. Nu folosi chestii de le site uri și dacă nu crește asta e. Măcar îți poți face nevoile.