| marius_6525 a întrebat:

Am 14 ani si am cam 1.52 si nu stiu daca mai cresc in conditiile in care mama are 1.68 tata 1.75 si unchii mei km 1.83

Răspuns Câştigător
| Pepper9 a răspuns:

Buna.Vei mai creste, ai 14 ani, de obicei atunci baietii cresc, nu-ti fa griji.Stiu un caz in care un copil avea parintii amandoi de 1. 70 si ceva si el are acum 1. 90. Daca vrei sa fii mai inalt, poti sa faci un sport, de ex inot, volei, baschet, polo. Fara fotbal pentru ca te stopeaza din crestere(asa stiu), dar acum poti juca si tu in curtea scolii sau in fata blocului.

6 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

O sa cresti nu iti face probleme...si p arintii mei sunt mici de inaltime, iar eu i-am intrcut pe amandoi!

| Raiden a răspuns:

Cresti, logic ca cresti.

| dya_4589 a răspuns:

O a cresti! Ai abia 14 ani! Am si eu un var care in copilarie era mai scund, dar acum inceput a mai creasca!

| MisterSteeck a răspuns:

Si care este intrebarea?thinking

| atomis a răspuns:

Eu am tot 14 ani si am 1. 85 daca ma crezi bine daca nu tot bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ca mai cresti, eu sunt fata 12 ani si 156, so mai cresti happy