| andreeaioan7 a întrebat:

Am 14 ani și am un iubit de 16 ani.Vi se pare diferența de 2 ani prea mare? Că sunt prea mică? Cum ar trebui să le spun părinților?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Atâta timp cât nu faceti prostii nu e nicio problema.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

2 ani mi se pare ok. Conteaza voi sa va intelegeti si sa aveti interese comune sau macar sa aveti ce discuta

| darrio2007 a răspuns:

Diferenta nu e mare. Varsta e cam mica pentru un iubit. Pentru un prieten era varsta cea mai potrivita.

| andreeaioan7 explică (pentru darrio2007):

Păi care e diferența dintre iubit și prieten?

| darrio2007 a răspuns (pentru andreeaioan7):

E clar ca esti nascuta de curand. Cu iubitul mai faci si sex.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca ți e frica sa le spui părinților înseamnă cca ești prea mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa le spui parintilor, faceti neprotejat, asteapta si tu macar de 5 luni sa fie sarcina. Daca nu ramai gravida la varsta aia iti faci de ras generatia.

| Ihave100lei a răspuns:

Daca tu chiar crezi ca este ceva bun pentru tine intr o seara cand parintii tai sunt mai fericiti ii poti chema si sa le povestesti, si daca iti este prea greu sa faci asta poti face un grup pe wpp cu ei doi si sa vorbeste acololaughing) pentru mine e mai usor asa, acum depinde de tine