| Flinn a întrebat:

Am 14 ani si m-am gandit sa-mi fac un magazin online, dar nu stiu ce sa vand. Dati-mi idei va rog.
P. S: de preferat sa fie facute de mine, sau sa fac rost usor de ele!

1 răspuns:
| PasareaNeagra a răspuns:

Nu ai capacitatea de exercitiu deplina, trebuie sa mai cresti pina la 18 ani ca sa poti face afaceriwinking nu vreau sa te descurajez dar daca vrei sa faci legal trebuie sa ai sustinere adica cineva mai matur sa aiba grija de afacerea ta sau cel putin sasi ea raspunderea, succes.