| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si simt nevoia de filme xxx...cum pot sa ma controlez sa nu ma mai uit?winking

Răspuns Câştigător
| DeeaM a răspuns:

Cred ca tu esti doar curios, sa cunosti cat mai bine corpul uman si si actul sexual... Daca este doar pura curiozitate o sa iti treaca intr-o saptamana, doua, daca nu, gandeste-te serios sa ceri ajutorul cuiva apropiat tie

10 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Nu mai sta asa mult la pc si nu te uita noaptea la tvlaughing Nu stiu cum poti controla asta, doar tu stii daca poti!

| emasweetgirl a răspuns:

Pai curiozitatea e mare la varsta asta.
vrei sa explorezi, sa aflii tot ce e nou...
nu prea imi dau seama cum sa iti controlezi mintea. dar pot sa iti zic ca si eu pe cand eram de varsta ta tot asa faceam.
era curozitatea prea mare si eu vroiam sa aflu tot.
am cumparat o revista porno dar din pacate mi-a gasit-o tata.
asa ca de atunci nu am mai cumparat.
m-am invatat mintehee hee

| Floreenofficial a răspuns:

Nu cred ca este doar curiozitate...depinde numai de tine sa te poti controla.Succes!winking

| yanny`s a răspuns:

De ce sa te controlezi?
uita`te in continuare, ca nu faci nimic gresit:*

| badboyvlad a răspuns:

Nu iti tr nici un ajutor, e ceva normal, toti baietii de 14 ani se uita la filme porno cam 1 data, de 2 ori pe zi

| badboyvlad a răspuns:

Nu tr sa te controlezi, e ceva normal, eu am dat de asta cautand filme porno laughing, toti baiatii de 14 ani se uita, si mai mici si mai mari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti o pr si vezi daca ai noroc si fa-o... daca nu vb cu cineva apropiat cum ar fi tatal tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fati o pr si vezi daca ai noroc si fa-o... daca nu vb cu cineva apropiat cum ar fi tatal tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te in continuarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa iti ocupi timpul cu alt ceva ca de exemplu joaca cu prieteni sau pe calculator