| Bianca_Biia_1998_k1M3 a întrebat:

Am 15 ani, cum pot gasi un job? Part-time. Tinand cont ca stau in judetul Arad si nu-mi prea permit sa merg in oraș. Am o situatie financiara nu prea stralucita. Iar in localitatile apropiate nu gasesc. Dau funda.

3 răspunsuri:
| SueZz a răspuns:

Salut,

Cel mai bine este sa te duci la respectivul magazin unde vrei sa lucrezi si sa vorbesti cu angajatii de acolo/sefii. Nu iti recomand sa te complici cu diferite site-uri. Te poate pune sa prezinti oamenilor diferite produse, sa imparti fluturasi etc. Succes.

| Borhifr a răspuns:

Sunt magazine din astea mai mari la care poti face publicitate(in magazin)week end-ul ex:Kaufland, Auchan etc (500 lei pe luna)

| Borhifr a răspuns:

Poti face publicitate in magazine din astea mai mari ca si Kauflandul si Auchanul in weekend si iti da 500 lei pe luna