| Valijustmakelifeeasy a întrebat:

Am 15 ani și sunt înconjurat de fete ce ma plac. Fiind un băiat mai serios nu le prea bag în seama. Însă, plac o fata senzațională și isteață foc. Sunt un romantic și un excentric și încerc sa o fac sa rada, dar nu se lasă cucerita, dar știu ca ma place. Va rag sa-mi spuneți ce o poate cuceri complet?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, ai spus ca esti romantic si excentric, deci stii bine cu esti si ar trebui sa-ti fie foarte usor sa-i arati ceva excentric si romantic, ca sa o impresionezi.

In ce priveste cuceritul complet al unei fete, va veni peste anii, cand o vei cere in casatorie si fata va spune "DA" ( daca este cucerita complet), pana atunci, nu poti decat sa-i faci ochi dulci si sa-i spui vorbe frumoase, ca sa o ademenesti.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha, s-a intors roata.
Inainte faceai tu pe inabordabilul, acum ti-ai gasit nașul.
Poate nu te place, poate datorita ego-ului tau masculin consideri asta.
Ai fost obisnuit sa te placa mai multe si acum ti s-a inoculat ca toate te plac desi dupa cum se vede realitatea sta altfel.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu ai cum sa o cucerești complet.
Vorbește cu ea in continuare. Poate te va placea și ea la un moment dat și ii poți spune despre sentimentele tale.

| Lukasssz a răspuns:

Bea o bere si o uiti!

| David1235545 a răspuns:

Cheam-o pe la tine ca sa va uitati la "cars" cum ar zice un mare poet rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Eu spun sa-i scrii o poezie de dragoste, mucosule. Dovedeste cat de romantic esti!
Mereu am urat copiii, in special pentru ca au acest tipar de gandire infantil si scarbos