| ExotikGirl a întrebat:

Am 15 si inca niciodata nu m-am intilnit sad insa nu era preocupata de problema asta (imi place sa fiu libera) insa acum vreau sa ma intilnesk cu cineva dar nu stiu cum sa ma sarut sad ce sa fac? P. S mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Mersi pentru Funditatongue

| b3bita a răspuns:

Nu e o problema... nimeni nu s-a nascut invatat... trebuie doar sa te lasi purtata de val ...serios... Si mie mi-a fost "frica" sa spunem de primul sarut dar s-a dovedit a nu fi deloc greu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum vrei sa il sarutzi... Daca vrei sa il dai pe spate, cauta-ma. laughing) Glumeam, esti prea micuta pentru mine...
Lasa ca te va invata el cel mai binewinking
Sau incearca asa: :* laughing)

| dyanne a răspuns:

Mah...nimeni nu stei sa sarute din prima.si mie mi-a fost frica... dar secretul este sa te lasi purtata de val...adica daca el incepe sa te sarute te iei dupa el...vezi tuh tongue