| dc97 a întrebat:

Am 16 ani. nu am avut o relatie ca la carte, dar am avut o incercare de relatie de o saptamana timp in care am vorbit doar pe facebook si ne-am despartit, pentru mine nu a contat pentru ca eu la momentul respectiv nu simteam nimic pentru acel baiat, dar dupa o saptaman mi-am dat seama ca chiar simt ceva pentru el... au trecut deja doua satamani si el deja e cu alta, si i-am spus ceea ce simt adica aproape si el mi-a spus ca e prea tarziu... Ce sa fac? Sunt trista mereu, nu vreau sa veniti cu rapsunsuri gen : sunt atatia sau esti prea mica ai timp. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

O sa iti treaca cu o ciocolata calda

| dc97 explică (pentru doreal):

Chiar azi am baut una... si nu mi-a trecut

| doreal a răspuns (pentru dc97):

Atunci mai bea unalaughing, eh lasa ca o sa treaca

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Mai copii, lasa-ti naibii Facebooku, iesiti in parc, socializati intre voi, numai asa veti putea inchega o relatie de amicitie/prietenie, altfel va alegeti doar cu povesti nemuritoare

| miss12 a răspuns:

Incearca sa ti gasesti un baiat, care sa te placa cu adevarat care sa nu renunte la tine in 2 saptamani! ci unul care sa te iubeasca cu adevarat!

| dc97 explică (pentru miss12):

Unde? Am incercat, dar nu gasesc.

| miss12 a răspuns (pentru dc97):

Privete sus si uita de tot! odata si odata iti vei intalni pe baiatul visurilor tale! asa zic eu!=D AAAA si nu fi timida! fiindca asa am fost eu si am piedut tot! aproape tot!