| Marinescu_Ionut_1996 a întrebat:

Am 17 ani 1.80 si 65 de kile 68 dupa ce fac sala pobabil din cauza ca beau multa apa.Am nevoie de ajutor de la cineva care sa pricepe intrebarea mea este in felul urmator fac sala de 3 luni iau proteine de 2 saptamani si singura diferenta sa zic asa mai mare care am facut-o in astia 3 luni de sala este ca mi s-au marit mainele(bratele) In rest putin la umeri putin la piept si ceva aripioare abdomene fac de 3-5 ori pe saptamana intercostali la fel si am burta nu am abdomen si intercostali din cauza ca am garasime in corp si eu acuma vreau sa dau grasimea jos dar imi e ca slabesc si ajung la 63-66 de kile la 1.80 si daca incerc sa ma ingras imi e ca pun mai multa grasime in corp si nu stiu ce sa fac
La sala lucrez cate o grupa de muschi pe zi nu lucrez doua grupe de muschi in aceeasi saptamana in afara de abdomene astept niste sfaturi rog seriozitate.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Proteine iei oricum ZILNIC din mancare, ce iei tu la cutie e TOT MANCARE ( mancare concentrata ).

Ca sa dai grasimea jos elimini carbohidratii.