| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani. Cum as putea sa imi fac si eu proprii mei banuti? Vreau niste idei bune. DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la munca. Sau astepti donatii?

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Sa te duci la munca

| Felissa13Eden a răspuns:

Poti sa lucrezi la Mc, KFC sau la restaurante, ca ospatar.Am lucrat si eu.E distractiv si faci destui bani.
Poti sa imparti pliante de la diferite campanii, sa lucrezi la hipermarketuri ca vanzator pentru produse nou aparute(mancare, cosmetice, produse de igiena orala).
Iti faci prieteni si te distrezi big grin
Bafta!

| RainbowD a răspuns:

Salut. Ai putea incepe.cu un job part-time daca ai timp. Acesta e cel mai bun mod de a face bani.

Răspuns utilizator avertizat
| 4StarLight a răspuns:

Dacă ești fată poți fi reprezentant Avon sau Oriflame și în funcție de comandă îți revine un discount!
Poți face acțiuni de voluntariat, să împarți pliante, fluturași știu că dacă stai vreo 2-3 ore, maxim 4 primești 60-70 de lei.
La urma urmei și ăștia sunt banii tăi și îți ocupi timpul și-ți faci prieteni noi! happy