| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si nu stiu de ce nu ma pot trezi odihnit dimineata..si dorm mult dar tot ma trezesesc obosit? are legatura cu oboseala cronica?

4 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Dormi târziu bro

| varcopisicul a răspuns:

Cred ca are legatura cu starea ta, stii..gen daca esti stresat de ceva, ingrijorat. am dat recent peste un video pe Youtube "i'll teach you how to sleep" de la ceva calugar budist, a sunat foarte intelept ce zicea : ))

| MariannN20 a răspuns (pentru varcopisicul):

Hmm. bine am inteles laughing multumesc

| RickAstley69 a răspuns:

Așa este la toți, te trezești absolut obosit, iar peste o oră totul este bine, asta e din cauza, căci corpul deja s-a obișnuit să nu se miște pentru o perioadă de 9 ore (sau cât durează somnul), bei un pahar de apă și simți deja că îți revii