| bb_7189 a întrebat:

Am 17 ani si vara asta as vrea sa ma ocup de o mica afacere, gen sa vand ceva, sau sa vand ceva facut manual sau nu stiu... aveti idei?

Răspuns Câştigător
| casmaua a răspuns:

Cea mai buna idee sa te faci distribuitor de pliante(1 milion pe zi) si imparti 1000 de pliante in scari si scrii adresa unde ai pus pliantele( in scari de bloc) succeshappy

4 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Uite, incearca sa faci cercelusi, inele, bratari, ceva hand made si le postezi pe un blog si faci vanzare, le vorbesti prietenilor tai despre asta sau chiar haine. Incearca! Si ar mai fi o chestie, poti sa fii reprezentant avon sau altceva. Bafta happy

| Alex_7297 a răspuns:

Dă-i maria-ioana pe sub mână!laughing

| casmaua a răspuns:

Pai da-mi add si iti voi da mai multe detalii.norocwinking

| bb_7189 explică:

Stii cum as putea sa fiu distribuitor de pliante? ar trebui sa ma duc la supermarketurile din oras sau la primarie ceva poate?