| anonim_4396 a întrebat:

Am 173 și și 73 de kg, la câte kg ar trebui sa ajung pentru a fi fit și cum pot sa fac sa ma mai înalt?

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Vrei sa te faci mai inalt? Ia d'aci:
https://www.leonardo.com.ro/......22506.html

| Khizarix12 a răspuns (pentru danbnz):

Al dr q ce ești tu

| mitzok a răspuns:

Am 170 si 65 de kg la 15 ani, cati ani ai tu? conteaza mult de gena parintilor tai, incearca sa te duci la sala, mai intai dai grasimea jos sa ajungi pe la 10-15% si dupa faci full body sau bro split

| Khizarix12 a răspuns (pentru mitzok):

Ho coaice ca făceam caterinca

| Anonima32145 a răspuns (pentru Khizarix12):

Tu cu caterinca ta... Aici nu e loc de caterinca, e loc de sfaturi.

| Patronu1 a răspuns:

Pai depinde că-ți ani ai și cum sunt părinții tăi, contează și dacă ești băiat sau fata. La înălțimea asta ar trebui sa faci un efort sa slăbești vreo 3 kilograme dacă ești băjat zic eu. Bafta!