| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si nu am sani deloc, fara sa exagerez.Pana acum am tot asteptat sa creasca, crezand ca ma dezvolt mai greu.Chiar nu stiu ce as putea face ca sa mai creasca putin sad Din cauza aceasta nu am avut niciun iubit, intotdeauna m-am simtit complexata din cauza sutienului aproape gol.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Crede-ma,sunt multi baieti care ar vrea o fata cu care sa se inteleaga, nu care sa aiba sanii si minte NU. Evident, ca orice baiat cu capu pe umeri ar alege o fata cu care sa faca o casa, sa se poatea intelege cu ea. Nu conteaza cum arata, ci cum gandeste.Lasa-mi idd tau si iti voi explica eu cum sta treaba cu complexele.

| DdoarEuuu a răspuns:

Incearca tinctura de marar
si ceaiul fanul grecesc, le gasesti in farmacie. happy

| mulinobianco a răspuns:

Buna, intr-adevar poate fi vorba de genetica. Dar crede-ma, nu asta e motivul pentru care nu ai avut niciun iubit. "Lipsa" sanilor te-a facut nesigura pe propriile capacitati, insa o fata sigura pe sine e mult mai atragatoare. Fii mindra de exteriorul tau, el e parte din tine. Daca il vei iubi, va fi iubit si de altii.

| AtateaConditii a răspuns:

Asa este corpul tau, poate e genetic. O sa iti mai creasca dupa primul copil. E si un avantaj aici, poti alerga mai repede decat toate fetele cu sanii mai mari decat tine.