| Gogoasa24 a întrebat:

Am 19 ani, 1.75m si 87 de kg, daca am sa ajung la 70 de kg am sa arat mai bine si am sa slabesc la fata? Daca am sa slabesc, slabesc si la fata? Toate fetele imi zic ca sunt urat, nu am avut niciodata prietena si mereu am vrut sa am, toti prietenii au cereri de la fete eu nu am, nici nu ma baga in seama

Răspuns Câştigător
| Kankuro a răspuns:

Deci vrei o tarantula care sa te placa doar pentru fizic? Esti constient ca daca pierzi fizicul aia se face nevazuta, nu?
In fine, oamenii superficiali ca tine merita o lectie totusi, una dura.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La fața poate fi si retentia de apa sa stii, evita alimentatia bogata in sare, 5 fructe pe zi, 2l de apa, conteaza mult aspectul feței, daca slabesti vei fi mai simetric

| alina2k18 a răspuns:

Da, slabesti si la fata. Du-te la sala si trage de fiare + dietawinking

| epurasu a răspuns:

Mai da cateva kg jos! bine ar fi sa ai colo catre 70 kg! mmm ai ales si un nume... happy

| anonima188888 a răspuns:

O sa slăbești și la fata. Te poți apuca și de sala, ca sa formezi musculatura. Vei atrage mai multe fete astfel!

| SteveAnton97 a răspuns:

Incearca asta mai bine : Fa sport pana ajungi la un fizic cu care te simti tu bine, sa iti placa cum esti, dupa care sa fi tu insuti cu fetele.Mai iesi si tu prin oras,mai cauti un hobby pe afara,un sport mai ales daca vrei,un local fain,poate un bar, unde is clienti mai ok, muzica pe felu tau, sa ai ceva in comun cu lumea pe acolo, te mai pui la o poveste, iti faci mici cercuri sociale.Schimbarea trebuie sa vina si de la psihic, nu doar fizicwinking