| cristianorudi7 a întrebat:

Am 19 ani si as vrea sa imi tai mustata pentru ca este destul de mare, dar nu stiu ce sa foloesc, ori lama de ras ori aparatul. Parul de pe fata il dau jos de fiecare data cand ma duc sa ma tund cu masina de tuns, dar imi creste in 2-3 saptamani. Mustata as vrea sa imi creasca mai greu. Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește aparatul de ras + o spumă.

| IasminaMaria a răspuns:

Du-te la un salon de infrumusetare, acolo in general nu iti mai creste aproape o luna si jumatate big grin

| MadaLik3 a răspuns:

Parerea mea este aceea ca ai putea folosi apratul de ras deoarece creste mai rar, dar depinde, daca barba iti creste cam in 2-3 sapt, mustata o sa o tai in accelasi timp, ok big grin.