| Etro a întrebat:

Am 2 întrebări.
1)Unde aș putea vedea dacă am voce in afara de a ma asculta un profesor?
2)Exista metode de a îndrepta dinții fara aparat dentar fiindca e prea scump și nu îmi permit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să auzi, nu ca să vezi, dacă ai voce adică potrivită pentru o carieră muzicală, poți trimite o înregistrare cu vocea ta la un post TV.
Dinții nu se pot îndrepta numai cu aparat.

| Sofer a răspuns:

1. Doar sa te asculte un producător muzical.
2. Nu exista.

| RaAlexandra a răspuns:

In legatura cu vocea, cred ca tot la un profesor de canto trebuie sa mergi iar dintii sin pacate nu ii poti indrepta cu alta metoda in afara de aparatul dentar