| anonim_4396 a întrebat:

Am 27 de ani sunt impreuna cu o fata de 2 ani si s-a intamplat sa cunosc o alta fata de o luna incoace si cum sa zic...ne cam mancam reciproc din priviri. Ce naiba sa fac? Cu actuala parca am intrat intr-o rutina m-a cam plictisit. Fata asta in schimb ma face sa vibrez numa cand ma gandesc la ea. Pareri?

Răspuns Apreciat de Editori
| GabyT10 a răspuns:

Te-ai gandit putin, cum va fi noua fata peste 2 ani de relatie cu tine? Daca si cu ea va deveni o rutina? Gandeste-te putin, ce ai facut tu in relatia actuala ca sa nu se ajunga la rutina.Intr-un cuplu, nu doar unul este vinovat de rutina. Daca o iubesti pe fata cu care esti de 2 ani,eu zic sa lupti, sa iesiti din aceasta monotonie, aceasta rutina.Ce-ti garanteaza ca viata langa fata cea noua va fi diferita, la inceput totul este roz.Tu faci ce vrei cu viata ta, dar mie mi se pare gresit ceea ce vrei sa faci.

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ce naspet esti, dupa ce iubita ta te-a suportat 2 ani de zile, tu vrei sa o inseli
Urat din partea ta

| Justme1997 a răspuns:

Pe 6 martie aveai 22 ani, hmm?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Te-a cam plictisit si nu o mai iubesti? Spune-i sincer ca nu mai merge. E mai bine asa decat sa stai din obligatie, macar ii dai sansa sa caute pe altcineva si sa isi refaca viata.
Dar daca nu merge cu noua iubita sper ca nu te vei intoarce la fosta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești bărbat, arzi tot ce prinzi