| Andreeamiruna67 a întrebat:

Am abonament la Vodafone si vreau sa stiu de ce imi vine o suma mai mare? A venit o factura cum ca am dat nu stiu ce sms-uri si n am înțeles prea bine ca erau doar numere.
Adică in mod normal ar trebui sa vina 110 lei dar vin 160 lei fara sa inteleg de ce.
Vreau doar sa stiu ce n ar trebui sa fac pe telefon

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să citești contractul pentru a vedea de ce anume beneficiezi.
La unele abonamente te taxează la fiecare mesaj trimis.

| Irinelp a răspuns:

Nu trebuie să consumi mai multe servici care nu sunt în abonament, de exemplu dacă în abonament ai apeluri și mesaje nelimitate în rețea în România nu trebuie să suni în altă rețea sau în altă țară și dacă folosești mai mult internet decât ai în abonament atunci plătești în plus.