| andreii2 a întrebat:

Am activat in urma cu o luna internet pe mobil.Am cosmote.
Am extraoptiunea Web 'n' walk. Am primit astazi mesaj ca pe 1 cand se implineste fix o luna, extraoptiunea se reactiveaza daca am 3 euro disponibili.EU nu vreau sa o prelungesc.Cum fac sa dezactivez aceasta optiune. Ajutati`ma, nu vreau sa pierd 3 euro pentru ca nu mai am nevoie de net. DAU FUNDITA!

Scuzati-ma ca am pus intrebarea la Adolescenti, dar celelalte categorii nu prea sunt accesate.

Răspuns Câştigător
| loricel a răspuns:

Suna la relatii cu clientii sau cauta aici www.cosmote.ro, poate gasesti ceva.

1 răspuns:
| andreii2 explică:

Care e numarul corect pentru relatii cu clientii.Am gasit mai multe?