| Lori45 a întrebat:

Am aflat ceva nou azi....in examenul de Romana am pus o semi-paranteza ) si am auzit ca se considera ca semn, dar in centrul de examen nimeni nu ne-a atentionat si cand directoarea a venit sa stampileze lucrarea a zis ca nu este nimic. Vreau sa aud mai multe opinii despre acest subiect si daca ar fi o sansa ca lucrarea mea sa nu fie anulata deoarece raspunsurile sunt corecte in majoritatea partilor

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă era ceva în neregulă ți-ar fi zis directoarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă directoarea a zis asa atunci nu e nimic, ea știe mai bine.