| Neymar2 a întrebat:

Am aproape 14 ani si o inaltime de 1.75 m. Ce sa fac sa imi opresc cresterea, deoarece nu vreau sa am 2 metri la 18 ani!

5 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Buna Ab3luTz. cresterea nu ti.o poti opri, se va opri ea cand tu vei fi bine dezvoltat. Nu ai ce sa faci in privinta asta.O seara cat mai fumoasa ♥

| Mann02 a răspuns:

Te apuci de sala.

| Swallow a răspuns:

Am o cunostinta si el are la fel 14 ani (si jumatate) si stii ce`naltime are? laughing 1, 90 m. Asa ca bucura`te ca esti asa, eu consider ca baiatul trebuie sa aiba nu mai putin de 1, 80-1, 75. Barbatii inalti sunt mai atragatori love struck Iar pina la 25 de ani te vei opri tu din cresterewinking Bye` si nu`ti fa griji :*

| Sabyynna a răspuns:

Nu te ingrijora! Baietii cresc in inaltime pana in jurul varstei de 15 ani si jumatate iar fetele pana in jurul varstei de 14 ani, deci nu vei mai creste mult, maxim 5-10 cm

| todosivalentina a răspuns:

Nu te impacienta, de obicei copii se inalta doar pana la 15 -16 ani si dupa aceea raman asa.Fi calma sunt in aceeasi situatie ca tine si de obicei e frumos sa fii inalt.