| Baciu_Ciprian_1972 a întrebat:

Am aruncat din greșeală la gunoi un bilet câștigător la pariuri, dar am o poză clară cu biletul, cu codul de bare cu tot. Mai pot face ceva sa scot banii?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Din pacate nu ai ce face.
O poza nu demonstreaza ca biletul iti apartine, iar cand ridici castigul trebuie sa predai biletul pentru a fi pastrat ca dovada.
Deci asta e, mai multa atentie data urmatoare.

2 răspunsuri:
| Kira5854 a răspuns:

Trebuie sa ai biletul, care va ramane la casa pariurilor, o poza nu poate face nimic.

| AdrianaB1 a răspuns:

Din păcate cred că nu.Depinde și de ce locație, depinde de oamenii care lucrează acolo. Încercarea vină nu are!
Succes, sper să reușești!