| andreealoica28 a întrebat:

Am așteptat de la un băiat toată ziua un mesaj pe whatsapp iar acum am primit notificare era lung iar când intru pe whatsapp nu mai era! Am stins și reaprins telefonul tot nu era. Ce sa fac? Asa Nervi am! De ce Chiar acum?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si te ajuta cu ceva nervii astia?
Este inutil sa ai nervi, pentru ca a disparut un mesaj. Cel mai probabil l-a sters baiatul si de aceea nu-l poti vedea.

| andreealoica28 explică (pentru Violleta2022):

Fata draga nu te contrazic! Dar pe tine nu te-ar enerva sa dispară un mesaj lung pe care l-ai așteptat toată ziua?! Dacă l-ar fi șters ar fi scris " mesajul a fost șters" Sau ceva de genul!

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreealoica28):

Nu-i musai sa apara vreun mesaj, pur si simplu nu mai exista acel mesaj, pentru ca a fost imediat sters, de baiat.
Nu te mai stresa atata, ca nu merita.
Nici baiatul ala nu da o ceapa degerata pe tine, daca a stat 1 zi intreaga fara sa-ti trimita mesajul, iar cand l-a trimis, s-a razgandit iute si l-a stres, probabil parandu-i rau ca ti-a scris.
De ce dati atata importanta unora, care nu dau doi bai pe voi?

| andreealoica28 explică (pentru Violleta2022):

Era de la logondnicul meu care este imprins cu niste afaceri in afara tarii. Si I-a dat copy paste si l-a retrimis. Deci aiurea ai comentat fara sa stii

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreealoica28):

Daca ai avea si bun simt... dar nu ma indoiesc, stiu ca viata iti da dupa suflet, inzecit!