| deea4u a întrebat:

Am auzit aseara o melodie la radio si nu stiu cum se numeste,, o canta o fata cu vocea subtire si imi aduc aminte ca zicea"looove"(inalt) si pe langa ea mai canta un barbat cu vocea mai groasa.trebuie sa fie noua mentienez ca nu este "sweet love"liviu hodor mona

4 răspunsuri:
| goldheart a răspuns:

Poate este ''love you''- raluka feat. connect-R?

| deea4u explică:

Nuu

| deea4u explică:

Dj Sava feat. Raluka & Connect-R - Love You seamana dar nu ehappy mersi orqm

| intime a răspuns:

Dj Sava feat. Raluka & Connect-R - Love You
tu uitete daca vrei pe you tube ca sa vezi daca-i asta si sper ca te-am ajutathappy