| CNP a întrebat:

Am auzit azi o melodie...la refren se auzea un sunet de genul haaaa haaa,intrerupt cateodata (voce de fata) si mai zicea make some noise,make me scream (baiat)Stie cineva cum se numeste?Nu sunt multe date si poate nu se intelege dar mai multe nu stiu.

3 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Era rock? Singura melodie de genul care imi vine in minte este The Offspring- Pretty Fly for a white guy.

| CNP explică (pentru 93Anna93):

Nu stiu exact ce era dar rock sigur nu...canta la Takko.La refren era aia cu haa aaa, haaa aaa si dupa tipul zicea mai multe chestii asa repede.Mi-a ramas in minte, sper sa o gasesc pana la urma.

| 93Anna93 a răspuns (pentru CNP):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.