| EUSUNTDAC a întrebat:

Am auzit ca nu se poate incheia media la o materie, daca elevul are prea multe absente la disciplina respectiva ( inclusiv absente motivate )
Cum funtioneaza?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E decizia profesorului cum procedeaza. Daca vrea, iti incheie media, daca nu vrea, nu ti-o incheie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti avea peste 100 de absente si media incheiata.Cine ti-a spus asta a facut-o ca sa te sperie.

| Juravle_Mihai_1997 a răspuns:

Daca are si motivate atunci ar trebui sa vrea profu sa incheie. Daca are prezenta 0 sau maxim 1 atunci e la alegerea profului