| anss23 a întrebat:

Am auzit ca peste cateva zile va incepe o emisiune noua pe PrimaTv ca un fel de Schimb de mame. E adevarat? si cand o sa inceapa?

2 răspunsuri:
| rodik a răspuns:

Cred ca te referi la emisiunea "Controlul la mine". Inca nu au spus cand incepe.

| rodik a răspuns:

M-am incurcat la primul raspuns. Emisiunea se numeste "Comanda la mine" si este pe antena 1 luni la 20:30. La Prima Tv nu am auzit de nici o emisiune noua in genul aceleia despre care vorbesti.