| dulshe a întrebat:

Am auzit ceva de "teme pentru windows xp"
cine imi poate explica mai multe despre ele? ce trebuie sa stiu inainte sami instalez una?

Răspuns Câştigător
| Alex_9605 a răspuns:

Sunt multe programe si patchuri care modifica interfata la windows. daca ai putini rami ar fi mai bine sa lasi treaba asa cum e...iti mananca din resurse si apoi o sa iti mearga pc-ul ceva mai greu.

5 răspunsuri:
| dulshe explică:

@lvlitza de acolo stiu de temele astea pentru windows si as vrea sa-mi instalez si eu una, dar mai inainte de a face o prostie as vrea sa ma informez si dupa informatiile care le primesc mi-a instalez sau nubig grin

| TipulVerde a răspuns:

E usor de instalat si la fel de usor de scos, nu ai ce face gresit. Poti oricand sa dai inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti schimba aspectul si colorile ferestrelor, barii de start(iti modifica si acolo aspectul), poza de pe desktop, pictogramele (in unele cazuri)etc ...arata foarte fain

e simplu de instalat dai dublu clik si astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

raspuns alesSunt multe programe si patchuri care modifica interfata la windows. daca ai putini rami ar fi mai bine sa lasi treaba asa cum e...iti mananca din resurse si apoi o sa iti mearga pc-ul ceva mai greu.