| EsteriaX a întrebat:

Am avut doua adrese de mail pe Yahoo cu acelasi numar de telefon (numarul meu actual). Le-am sters pe ambele si doresc sa imi fac unul nou, dar desi le-am sters, cand incerc sa fac noul cont cu numarul meu actual imi apare 'Prea multe adrese inregistrate cu acest numar de telefon'. Nu as vrea sa imi schimb numarul de telefon, deci ce as putea face in acest caz? (Pentru a crea o noua adresa de mail e obligatoriu numarul de telefon)

Răspuns Câştigător
| SomethingFunni a răspuns:

Nu ai nevoie de un nr de telefon, dar unele servicii de mail sunt foarte insistente zilele astea. Trebuie doar sa stii cum sa le dai cu sictir cand iti cer informatii personale.