| NoNameNeeded123 a întrebat:

Am avut proasta inspiratie de a combina zilnic cola, pepsi si energizante de 500ml timp de aprox doua luni, zilnic, deoarece eram foarte obosit dimineata ajungand astfel la urgenta din cauza inimii. dupa o saptamana de teste si analize mi-au zis ca am facut atac de panica si ca trebuie sa renunt la aceste bauturi..ideea este ca dupa doua luni de la aceasta intamplare inca am dureri complet random pe timpul zilei sau noaptea in zona inimii (uneori foarte puternice). Care ar putea fi cauza? (avand in vedere ca acum beau doar sucuri sanatoase)

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu exista sucuri sanatoase.

| christall a răspuns:

Incearca sa te odihnesti mai mult, culca-te devreme, organismul prin somn se reface.

| Clockwork a răspuns:

Probabil efecte intarziate.